HP DeskJet 2710 recenzja, opinia

Oszczędne i wielofunkcyjne urządzenie HP DeskJet 2710 ma gwarantować wysoką jakość wydruku oraz opcję m.in. druku zdjęć bezpośrednio ze smartfona. Jest dedykowane użytkowi domowemu i ma sprawdzić się w małych biurach. Co jeszcze oferuje użytkownikowi i czy jest warte swojej ceny? Zapraszamy do lektury.

HP DeskJet 2710 – Specyfikacja techniczna

HP DeskJet 2710 - Specyfikacja techniczna

HP DeskJet 2710 oprócz najważniejszej funkcji, czyli druku, pozwala na skanowanie i kopiowanie dokumentów oraz zdjęć. Nie zajmuje wiele miejsca (jego wymiary to 425 mm szerokości 154 mm wysokości i 304 mm głębokości), co jest niewątpliwą przestrzenią np. w małym gabinecie czy biurze, gdzie trzeba funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń.

Dodatkowo producent zapewnia, iż drukarkę łatwo skonfigurować dzięki dedykowanej aplikacji HP Smart, a łączność bezprzewodowa umożliwia drukowanie potrzebnych dokumentów z dowolnego miejsca.

Zasięg i stabilne połączenia poprzez Wi-Fi i Bluetooth® HP DeskJet 2710 to kolejne zalety, które podkreśla producent urządzenia. Inne kluczowe dane techniczne to:

  • technologia druku: kolorowa, atramentowa,
  • dostępne formaty nośników: A4, A6, B5, DL,
  • maks. rozdzielczość druku: 4800 × 1200 dpi,
  • maks. rozdzielczość skanowania: 1200 × 1200 dpi,
  • szybkość druku: w kolorze — do 5,5 str./min, mono — do 7,5 str./min,
  • wbudowany wyświetlacz,
  • możliwość drukowania bezpośrednio ze smartfona i tableta.

Kup teraz – porównaj ceny online

HP DeskJet 2710 – Moja opinia

HP DeskJet 2710 - Moja opinia

Opisywane urządzenie HP DeskJet 2710 to typowy sprzęt dla użytkownika, który poszukuje dobrej jakości i wielofunkcyjności w niewielkim budżecie.

Nie ma wątpliwości, że sprzęt sprawdzi się także do biura, w którym trzeba raz na czas coś zeskanować, wydrukować spor ilość dokumentów.

Użytkownik domowy, który poszukuje niedrogiego sprzętu do druku zdjęć, pracy domowej dziecka, czy do zeskanowania dokumentów urzędowych także powinien być bardziej niż zadowolony.

Podsumowanie

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710 oferuje bardzo stosunek ceny do jakości. Pozwala na korzystanie z wielu ciekawym funkcji, a w połączeniu z atramentami od HP gwarantuje dobrą ostrość i kolorystykę wydruku.

Czytaj więcej...  Drukarka do zdjęć

Łatwa konfiguracja sprzętu sprawia, że nada się nawet dla osoby, która nigdy takiego sprzętu nie miała. Urządzenie stanowi bardzo dobry wybór do małego biura oraz do domu.
Drukarki i skanery - zobacz na Ceneo.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *